[:nl]In een interview met Ad Rem, het tijdschrift van de Orde van Vlaamse Balies, sprak Hans Van Gompel zijn geloof uit dat toekomstige succesvolle advocatuur zal gepaard gaan met de uitbouw van nichekantoren :
“Ik geloof sterk dat de toekomst aan de nichekantoren is, die gespecialiseerde knowhow koppelen aan een moderne dienstverlening op maat van elk cliënt”
Hierbij ging Hans de uitdagingen voor zijn eigen nichekantoor niet uit de weg :
“Mijn grootste uitdaging is nu om als klein kantoor zichtbaar en relevant te blijven in een concurrentiële markt, waar de juridische koek ook met niet-advocaten moet worden gedeeld. Verder is het een reële uitdaging om als klein kantoor aantrekkelijk te blijven voor enthousiaste, intelligente jonge medewerkers en om uit te zoeken welk kantoormodel garant staat voor duurzaam succes.”
Voor het volledige interview: klik hier[:]